header

Aktuality

Rozeslali jsme náš druhý newsletter

Newsletter prosinec 2018

08.01.2019
Rozeslali jsme druhé vydání našeho newsletteru. Jak se nám to daří, můžete posoudit sami ve druhém vydání. Věděli jste třeba,...? ...Že jsme natočili své první video?...Že CPR v Jaroměři spolupracuje na sběratelských modelech aut prodávaných v zahraničí? Mrkněte ;).

Modely aut míří z Jaroměře do celého světa

Hasičské auto Tatra

28.12.2018
CPR v Jaroměři se už 13 let podílí na výrobě modelů aut v měřítku 1:50, které se vyvážejí do celého světa. Auta nejsou zrovna hračky, které byste dali svým malým dětem na hraní, jedná se převážně o sběratelské kousky. Díky této příležitosti se spousta našich kolegů může znovu zapojit do plnohodnotného pracovního procesu!

Krásné Vánoce všem lidem dobré vůle!

Vánoční přání

23.12.2018
Přejeme vám všem krásný předvánoční čas a krásné Vánoce v co možná nejširším rodinném kruhu. Hodně pohody, štěstí a klidu a do nového roku mnoho úspěchů jak v osobním životě, tak i v tom pracovním!

Předvánoční setkání s našimi partnery

Předvánoční setkání s partnery - pf 2019

17.12.2018
V rámci dobrých vztahů s partnery je u nás zvykem, že se s nimi rádi i v tomto předvánočním shonu alespoň krátce setkáme. Zakládáme si na osobním přístupu, rádi popřejeme krásné svátky a úspěchy do nového roku z očí do očí.

Předali jsme vánoční prémie

Předávání prémií 2018

14.12.2018
Dobrou tradicí se v Centru pracovní rehabilitace stalo předávání vánočních prémií našim zaměstnancům. Letos jsme to spojili s předáváním vánočních balíčků, ve kterých jsme se nezapomněli podělit také o výpěstky z naší tréninkové zahrady!

footer