header

Aktuální vydání novin opustilo v březnu naši redakci

08.03.2019

Čtvrtletně vydáváme noviny Centra pracovní rehabilitace, ve kterých se pravidelně ohlížíme za děním a zajímavými okamžiky, ze kterých máme radost. V březnovém vydání mimo jiné otevíráme novou sezónu na naší tréninkové zahradě v Hradci Králové, začali jsme vydávat elektronický newsletter a realizujeme exkurze pro studenty speciálních škol. Nádhera:)

Jaro volá! Naši tréninkovou zahradu v Hradci Králové pomalu probouzíme ze zimního spánku. První návštěvu jsme realizovali prostřednictvím brigády 23.března, kdy jsme se sešli a za jedno odpoledne stihli posekat trávu, pokácet a odklidit stromky a vzniklý zahradní odpad. Také jsme okopali zatím neosazené záhony, zazimovaný česnek a připravili jsme jahody. Svítilo nám k tomu slunce a strhla se i menší "ostřejší" debata o plánech se záhony.:)

Chtěli jsme nějakým způsobem pravidelně komunikovat s našimi zákazníky, dodavateli, partnery a kolegy a informovat je o tom, co se u nás děje a jak se máme:). Z různých variant padla naše volba na elektronický newsletter, který rozesíláme na e-maily z naší databáze kontaktů. S e-mailem dnes pracujeme prakticky všichni každý den, tudíž je to jasná volba! Není to pravidlem, ale občas se nám dostane i zpětné vazby, za kterou jsme velmi rádi a děkujeme, že nás "neházíte do koše":).

Projekt Do praxe bez bariér u nás v Centru pracovní rehabilitace pokročil. Pravidelně nás navštěvují praktické a speciální školy a jejich studenti prozatím s velkoku chutí a zvědavostí zkoušejí, co u nás děláme. Prakticky si za asistence našich zaměstnanců mohou vyzkoušet přípravu dílů modelů aut pro lakování nebo výrobu špuntů do uší. Někteří si vyzkoušejí i úklidové práce.

Děkujeme za přízeň!

Noviny č. 6 Noviny č. 6 Noviny č. 6 Noviny č. 6

footer