header

První úroda nás naplňuje radostí

08.06.2019

V červnu nám sluneční paprsky "daly i vzaly". Hodně nám pomohly při procesu pěstění a při aklimatizaci našich včel na zahradě, jejich nečekaný a silný nápor nám ale také vzal několik rostlin rajčat, paprik a další zeleniny, které jsme z jara přemístili z předpěstební základny na záhony. Zřejmě jsme podcenili aklimatizační fázi a některé rostliny to bohužel nezvládly. Ovšem i tak bude dostatek úrody, o to strach nemáme.

Během měsíce jsme stačili už i sklidit například špenát, ředkvičky, jahůdky, hrášek nebo rukolu! Přednostně dáváme úrodu k dispozici našim zaměstnancům. Ale založili jsme také "odběratelský seznam", kde shromažďujeme kontakty pro případný odběr hojně se urodivších plodin - okurky, rajčata, papriky...

Brzy budeme sklízet Úrody Úrody

Pokud byste měli zájem o výpěstky z naší zahrady nebo do budoucna i o med od našich včel, napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., my vás zapíšeme do odběratelských seznamů a v případech sklizní a stáčení medu na vás budeme pamatovat.;)

footer