header

Naše tréninková zahrada v médiích

11.06.2019

V Hradci Králové máme pozemek, kde by do budoucna mělo stát nové zázemí Centra pracovní rehabilitace. Máme zde také zahradu, kterou jsme během loňského roku zkultivovali a zkušebně osadili. Letos jsme ji osadili podruhé a už s konkrétními cíly a vizemi. Záhony jsme upravili do podoby slunečních paprsků, doprostřed umístili vyvýšený záhon s bylinkami. U příležitosti Dne otevřených dveří jsme vydali tiskovou zprávu (přečíst si ji můžete zde), která vypovídá o našich záměrech se zahradou vůči speciálním školám a regionálním organizacím sociálních služeb.

Odezva tiskové zprávy nám udělala radost, zmínily se o ní regionální tiskoviny i weby. Tiskovou zprávu převzaly například portály:

isp21.cz, helpnet.cz, hradeckralovednes.cz, hradecky.denik.cz, hradeckadrbna.cz nebo kralovehradeckenovinky.cz.

Z tisku nám tréninkovou zahradu otiskly třeba: Hradecký týden, 5+2 Hradecko a Jičínsko, Hradecký deník, Psychologie dnes nebo Mladá Fronta Dnes.

Hradecký týdent 5+2 Hradecko a Jičínsko Hradecký deník MFDnes - Hradecko

Pokud byste měli zájem o výpěstky z naší zahrady nebo do budoucna i o med od našich včel, napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., my vás zapíšeme do odběratelských seznamů a v případech sklizní a stáčení medu na vás budeme pamatovat.;)

footer