header

Služby

Služby mytí

Úklidové služby

Zabýváme se profesionálním mytím v domácnostech a ve firmách. Máme bohaté zkušenosti s mytím nejrůznějších povrchů. Poradíme si jak s běžným mytím oken, koberů, žaluzií, tak s mytím různých typů podlah, exteriérem a interiérem automobilů. Jsme vybaveni i technikou, která umožňuje mytí ve výškách či mytí čalouněného nábytku apod.

Ošetření podlah

Ošetření podlah

Každý materiál z kterého je podlaha vyrobena vyžaduje individuální péči a přístup při čištění. S údržbou podlah a jejich čištěním máme letité zkušenosti. Dokážeme zajistit jak běžné každodenní čištění podlah, tak čištění podlah, které vyžaduje speciální postupy.

 

Domácí práce a služby

Domácí práce a služby

Potřebujete doma pomoci s úklidem či s běžnými každodenními pracemi? Zajišťujeme kompletní domácí servis od žehlení, malování, čištění žaluzií až po praní záclon, mandlování, nákupů potravin apod.

Rovněž zajišťujeme klientům kvalitní osobní asistenci.

Zahradnické práce

Zahradní práce

Aby zahrada okolo domu či travnaté prostranství okolo sídla firmy vypadalo po celý rok perfektně, vyžaduje to téměř celoroční nepřetrežitou starost a péči.

Ne každý na to má čas, prostředky, potřebnou techniku a znalosti. Lepší je nechat tuto péči na profesionálech, kteří dokáží včas zajistit vše co Vaše zahrada, trávník a vysazené rostliny potřebují.

Čištění firemních prostor

Čištění domácnosti

Řešíte jak vyčistit kancelář, chodbu, toaletu, kuchyň, pokoj či zasedací místost? Naši pracovníci jsou připraveni poradit si při čištění tařka se všemi vyskytujícími se problémy.

Při čištění používají pouze kvalitní čistící chemii, která je šetrná k životnímu prostředí a přesto je vysoce účinná.

footer