header

Integrace osob se zdravotním postižením

Náhradní plnění

Proč se snažíme v naší společnosti pomáhat zdravotně postiženým osobám s jejich integrací do co nejvhodnějšího pracovního uplatnění?

Protože si v naší společnosti uvědomujeme nevyzpytatelnost a fatální důsledky zdravotních problémů, které čekají na každém rohu a které si velmi často neuvědomujeme. Mezi hendikepy se kterými se často při naší práci potkáváme patří, onkologická onemocnění, vrozené zdravotní poruchy (sluchové postižení, zrakové postižení apod.), dopravní nehody, psychické důvody a mnoho dalších.

Jsme si plně vědomi, že v dnešní uspěchané době se může každému z nás, ve zlomku vteřiny stát, že budeme proti své vůli donuceni opustit dosavadní práci v běžném pracovním prostředí, kterou jsme si dlouhá léta budovali a kterou bravurně ovládáme. V takovém okamžiku se staneme neužitečnými, závislými na pomoci druhých, na pomoci celé škály specifických pracovišť.

Nabízíme poradenství pro zaměstnavatele, aby dokázali účinně pomoc navracet lidem smysluplnost života. Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme jak na to.

Zaměření poradenství

  • zjištění současného stavu a jeho revize
  • návrh optimalizace současného stavu a nastínění dalších možných řešení
footer