header

Další noviny, Noviny CPRHK č.7, jsou venku

30.09.2019

Čtvrtletně vydáváme noviny Centra pracovní rehabilitace, ve kterých se pravidelně ohlížíme za děním a zajímavými okamžiky, ze kterých máme radost. V akutálním vydání mluvíme o návštěvě Českého rozhlasu na naší zahradě, o tom, co je tam nového. Přibližujeme, co je vlastně Pohádkový les za akci, kdo nám s tím vším pomáhá. Pak se také chlubíme naším prvním videem nebo vzpomínáme na naše dny otevřených dveří.

Pohádkový les, to je akce plná her a soutěží, kdy se dětem zábavnou formou snažíme přiblížit svět života s handicapem - sluchovým, zrakovým nebo fyzickým postižením. Letos poprvé ho pořádáme pod hlavičkou dceřinné společnosti CPR, zapsaného ústavu Handic-up!.

Během května jsme v Centru pracovní rehabilitace vítali hosty. Pozvali jsme odborníky ze sociálních, partnerských služeb a organizací, prostřednictvím tisku a osobních pozvánek pak také širokou veřejnost a speciální školy. Den otevřených dveří se u nás odehrál v lehce schizofrenním duchu:) - uspořádali jsme ho na dvakrát, v provozovně v Jaroměři, kde realizujeme naše výrobní zakázky a “přespolní” jsme pak pozvali na naši tréninkovou zahradu v Hradci.

Na květnový Den otevřených dveří do Hradce Králové jsme pozvali také Český rozhlas HK. Dorazila za námi sympatická moderátorka, s velkým zájmem o vše, o čem si s naším ředitelem Michalem Vejpravou povídali.

Na zahradě máme 3 včelstva, kterým jsme snad zabezpečili vhodné a příjemné zázemí. Nejen že nám budou pomáhat v rozrůstání úrody, ale do dalších let bychom se chtěli dostat až ke stáčení vlastního medu! Kdo ví, možná už za rok. Během léta jsme také postupně sklízeli, co jsme zaseli:).

Děkujeme za přízeň!

Noviny č. 7 Noviny č. 7 Noviny č. 7 Noviny č. 7

footer