header

Pohádkový les 2019

20.08.2019

Tradičně připravujeme další ročník Pohádkového lesa, letos již 5. ročník! I letos se bude konat v Malšovických lesích v Hradci Králové a i letos se můžete těšit na den plný zábavy a smíchu. Jako každý rok se můžete těšit na pohádkové bytosti - malá ochutnávka: Maková panenka s motýlem Emanuelem, vodníci, čertice, loupežníci, andělé a další. - Ty budou děti provádět různými úkoly a soutěžemi. Po prokličkování celé trasy čeká na děti další doprovodný program - koloběžky, projížďky na koních, balónky a samozřejmě občerstvení - gulášek nebo grilovaná kýta. V Malšovických lesích je i několik oficiálních tábořišť, kde si můžete opéct donesené buřty.

I letos nám Dopravní podnik města Hradce Králové vyšel vstříc a přislíbil posílit linku č. 9, která do končin Malšovických lesů jezdí - i letos bude končit u Lesního hřbitova, kde je start naší trasy. Než vyrazíte, je potřeba se pouze zaregistrovat. Na startu dostanete také materiály, kam budou děti dostávat razítka za splnění úkolů.

Letošní ročník akce se bude konat v sobotu 21.září 2019.

Nadcházející ročník bude poprvé pořádán pod hlavičkou dceřiné společnosti Centra pracovní rehabilitace, zapsaného ústavu Handic-up! Stanoviště budou osazena kolegy z partnerských a spřátelených organizací: Speciální školy Hradec Králové, Tyflocentrum HK, Kaden nebo Mammahelp. Tímto všem, kteří nám pomohli s organizací akce velmi děkujeme!!

Teď už zbývá jen doufat, že nám počasí bude přát a že se vše podaří zorganizovat ke všeobecné spokojenosti vás, návštěvníků, protože... Bez vás by to nešlo!!! :)

Pohádkový les Pohádkový les Pohádkový les Pohádkový les Pohádkový les
footer