header

Pohádkový les se vydařil

20.09.2018

Krásné počasí a dobrá nálada všech 614 dětských i dospělých účastníků provázely letošní Pohádkový les, který připravilo na uplynulou sobotu Centrum pracovní rehabilitace do Malšovických lesů v Hradci Králové.

Na trase dlouhé bez mála čtyři kilometry připraveno osm stanovišť se zábavnými aktivitami, které přibližují těžkostí lidí, jež mají potíže se sluchem, zrakem, nebo jsou omezeni v pohybu. V lese se děti potkávaly s pohádkovými bytostmi a plnily úkoly. Trasa končila u Rytířského hradiště, kde bylo připraveno občerstvení a zábava. „Těší nás reakce účastníků, kteří byli spokojeni a překvapeni, jak dokážeme spolupracovat s jinými organizacemi,“ uvedl za pořadatele Michal Vejprava.

„Děkujeme partnerům z organizací lékařské, sociální, pedagogické i pracovní rehabilitace kteří se vám věnovali na stanovištích - Danetě, Tyflocentru, Hamzově léčebně Luže – Košumberk a Speciálním školám Hradec Králové. Děkujeme i přátelům Loupežníkům, kteří nám nezištně pomohli. Děkujeme také kolegům ze společnosti Kaden Nový Hrádek, kteří přijeli do lesa i se stavebnicí Variant. Vážím si práce Pohádkového týmu - zaměstnanců našeho Centra pracovní rehabilitace a dalších spolupracovníků, kteří se podíleli na několikaměsíční přípravě akce,“ dodal Michal Vejprava.

Pohádkový les se vydařil Pohádkový les se vydařil Pohádkový les se vydařil Pohádkový les se vydařil
footer