header

Proběhly u nás už dvě exkurze v rámci projektu "Do praxe bez bariér"

26.02.2019

Projekt "Do praxe bez bariér" se rozjíždí plnou parou. V únoru jsme u nás uvítali dvě exkurze dětí ze speciálních škol. Ve středu 6. února to byly učitelky s žáky ze speciálních škol Hradec Králové. V druhý termín, 19. února to byly děti ze škol PROINTEPO - Střední škola, Základní škola a Mateřská škola s.r.o. a Základní škola a Praktická škola Dvůr Králové nad Labem.

Po oboustranně příjemném přivítání a vzájemném představení jsme tyto mladé studenty seznámili s naší společností, její historií a tím, co děláme a proč to děláme. Pak jsme jim ukázali celou provozovnu. Děti byly sympaticky zvídavé, kladli dotazy a na závěr si za pomoci a dozoru našich zkušených zaměstnanců vyzkoušely, co že to u nás vlastně děláme - připravovaly díly pro montáž modelů aut do lakovny, vyráběly špunty do uší a zkusily si i úklid. Děti byly skvělé a aktivní. Děkujeme za příjemné návštěvy, s potěšením jsme Vám to u nás ukázali!

Exkurze v Centru pracovní rehabilitace - únor 2019 Exkurze v Centru pracovní rehabilitace - únor 2019 Exkurze v Centru pracovní rehabilitace - únor 2019 Exkurze v Centru pracovní rehabilitace - únor 2019 Exkurze v Centru pracovní rehabilitace - únor 2019 Exkurze v Centru pracovní rehabilitace - únor 2019
footer