header

Chystáme pro vás Den otevřených dveří

08.04.2019

V Centru pracovní rehabilitace chystáme pro zastupitele města, sociálních zařízení, školy a širokou veřejnost v našem regionu Den otevřených dveří. V rehabilitačních službách a zaměstnávání osob se zdravotním postižením se pohybujeme již 14. rokem. Za tu dobu se nám podařilo pomoci mnoha lidem se zdravotním omezením najít znovu víru ve svou soběstačnost a profesionální užitečnost!.

V úterý 14. května 2019 pořádáme den otevřených dveří, kde bychom rádi naši činnost přiblížili také odborné komunitě v našem regionu. Tímto dopisem nejen že bychom Vás chtěli srdečně pozvat, ale zároveň poprosit o pomoc s šířením informací o celé akci..

Oficiální sídlo máme v Hradci Králové, kde také na několika zakázkách zaměstnáváme několik lidí, ale provozovnu, kde se v současné době odehrává podstatná část našich aktivit máme v Jaroměři, v těsné blízkosti vlakového nádraží. Zde zaměstnáváme 29 lidí..

V současné době se zde z drtivé většiny věnujeme zakázkám na přípravě a lakování součástek modelů kamionů a výrobě chráničů do uší s vynikající izolační schopností. Program jsme se rozhodli rozdělit do dvou bloků. První z nich začneme v 9 hodin ráno, kdy chceme CPR přiblížit zastupitelům města a sociálních podniků a zařízení a druhý odpolední blok od 13 hodin otevřeme brány školám a veřejnosti. Cílem akce je představit a přiblížit široké veřejnosti, co to vlastně je taková chráněná dílna a kdo v ní může najít zaměstnání.

Den otevřených dveří v CPR

footer