header

Za kamny nás rozhodně nenajdete:)

12.04.2019

Březen-za kamna vlezem.. Možná by to bylo za současné počasové situace mnohem příjemnější, ale my jsme pilní jako včelky:). Co se u nás v březnu událo se dozvíte z našeho newsletteru:

V úterý 14. května 2019 pořádáme den otevřených dveří, kde bychom rádi naši činnost přiblížili také odborné komunitě v našem regionu. Program bude ve dvou blocích - pro zastupitele města a pro veřejnost a školy. Cílem akce je návštěvníkům přiblížit, co to vlastně taková chráněná dílna je a kdo v ní může najít zaměstnání.

Jaro volá, zem se probouzí! Začali jsme pracovat na naší tréninkové zahradě, kterou připravujeme na sadbu. I tady jsme připraveni v plné polní - máme předpěstované papriky, několik druhů rajčat, salátové okurky a prubli jsme i melouny!

Exkurze - to je v Centru pracovní rehabilitace od začátku velké téma. Nejprve bylo realizaci exkurzí třeba organizačně poladit s Centrem investic, rozvoje a inovací a od února jedeme. během dvou měsíců u nás proběhlo 5 exkurzí, kdy se za námi přijelo podívat na 40 studentů se svými učiteli a asistenty.

Co čtvrt roku opustí brány naší redakce noviny Centra pracovní rehabilitace. V březnu jsme vytiskli další vydání.

Newsletter - březen 2019 Newsletter - březen 2019

footer