header

Festival sociálních služeb

19.6.2015

Vážení přátelé,

výše uvedeného dne jsme se se ctí zhostili 7. ročníku Festivalu sociálních služeb s podtitulem "Poznejme se navzájem", který se uskutečnil tradičně na pozemcích Univerzity Hradec Králové na parkovišti mezi Univerzitou a Studijní vědeckou knihovnou.

Do festivalu jsme se zapojili proto, že ačkoliv nejsme svým statutem sociální službou, jsme svou činností navazující organizací na ty sociální služby, které se snaží v rámci aktivit sociální rehabilitace a sociálně rehabilitačních dílen, pomáhat zdravotně postiženým osobám k budoucí soběstačnosti. Proto jsme festival podpořili svou účastí a zájem o naší prezentaci jen potvrdil vhodnost a potřebnost spolupráce subjektů působících jak v sociální tak komerční sféře.V našem stánku byla od samého rána neskutečně pozitivní nálada a to u všech kolegů a to i přes občasnou nepřízeň počasí.

Setkali jsme se zástupci mnoha zajímavých organizací a také velice schopnými lidmi, se kterými zcela jistě budeme hledat možnosti spolupráce. Veliký zájem byl také o naší společností připravovanou společenskou akci "Pohádkový les" v Městských lesích (našich sousedech na Festivalu) který se bude konat 13. září 2015, se startem u Lesního hřbitova a závěrečným stanovištěm plným atrakcí a zábavných her pro děti v prostoru u Rytířského hradiště. Těšíme se tedy na brzkou shledanou a dáme si záležet abychom i na avizované akci vytvořili podobně přátelskou atmosféru jako byla na festivalu.

Festival Festival Festival
footer