header

V květnu u nás proběhly Dny otevřených dveří v Jaroměři i Hradci Králové.

28.05.2019

Když jsme si pohrávali s myšlenkou Dne otevřených dveří, neváhali jsme s rozhodnutím, že chceme lidem ukázat jak naši provozovnu v Jaroměři tak i tréninkovou zahradu v Hradci Králové. V Jaroměři se podílíme na zakázkách výroby modelů nákladních aut pro Kaden z Nového Hrádku a výroby voskových špuntů do uší pro novoměstskou Detechu. V Hradci Králové máme několik zaměstnanců na úklidových zakázkách a v Malšovicích máme pozemek, kde by do budoucna mělo vyrůst nové hradecké zázemí Centra pracovní rehabilitace. V současné době tam je "pouze" prostor tréninkové zahrady, který jsme před třemi lety z gruntu zkultivovali a letos druhým rokem osazujeme - již v souladu s pravidly a doporučeními pro terapeutické prostory.

Přišly za námi zástupkyně z regionálního Úřadu práce, z organizace Aufori, ze speciálních škol a sociálních služeb Daneta nebo třeba z neziskové organizace pomoci ženám s rakovinou Mammahelp.

Na každý pád, oba dny otevřených dveří se vydařily, a to i přes to, že v Hradci nám vydatně pršelo..

Děkujeme za návstěvu a těšíme se na další a případně nové spolupráce!

Den otevřených dveří v Jaroměři

Den otevřených dveří Jaroměř Den otevřených dveří Jaroměř Den otevřených dveří Jaroměř Den otevřených dveří Jaroměř

Den otevřených dveří v Hradci Králové

Den otevřených dveří Hradec Králové Den otevřených dveří Hradec Králové Den otevřených dveří Hradec Králové Den otevřených dveří Hradec Králové
footer