header

Chystáme se na úrody a pořídili jsme si včely :)

30.05.2019

Někdo má psa, jiný kočku, my si pořídili včely:). Na naši terapeutickou zahradu v Hradeckých Malšovicích jsme umístili 3 úly se třemi včelstvy, které nám budou pomáhat s úrodou. Přivezli jsme je zhruba v polovině května a zatím se zdá, že se jim u nás bude dařit. Žijeme v pozitivní klidné symbióze a jak doufáme, letos se spolu budeme sžívat a příští rok bychom rádi stáčeli svůj první vlastní med!

Kromě včel se u nás chystají první úrody.. Hádáme, že v nejbližších dnech na naás vykouknou první jahody, saláty a špenát. Našimi ředkvičkami jsme uctívali hosty už na dni otevřených dveří v Hradci.

Pokud byste měli zájem o výpěstky z naší zahrady nebo do budoucna i o náš med;), napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., my vás zapíšeme do odběratelských seznamů a v případech sklizní a stáčení medu na vás budeme pamatovat.;)

Brzy bude první úroda - saláty, špenát, ředkvičky a další. A mrkněte také na ty naše "holky". :)

Brzy budeme sklízet Brzy budeme sklízet Brzy budeme sklízet Brzy budeme sklízet Naše včelky Naše včelky Naše včelky Naše včelky
footer